• VšĮ Veiverių pirminės sveikatos priežiūros centras

IŠANKSTINĖS REGISTRACIJOS SISTEMA – PATOGI IR INFORMATYVI

Veiverių PSPC pacientai gali naudotis Išankstinės pacientų registracijos informacine sistema (IPR IS).

Išankstinės pacientų registracijos sistema – tai dalis e.sveikatos platformos, kuri leidžia žmonėms nuotoliniu būdu rezervuoti priėmimo laiką, gauti pranešimus ir priminimus apie numatytą apsilankymą pas gydytoją, atšaukti apsilankymą, internete matyti visų savo planuojamų ir buvusių apsilankymų istoriją. Žinoma, išlieka galimybė užsiregistruoti ir dažnam vis dar įprastu būdu – atvykus į gydymo įstaigą arba telefonu.

 

Naudodamiesi šia sistema pacientai mato, koks yra realus gydytojų užimtumas, ir gali rinktis tą medicinos įstaigą, kurioje galima greičiau patekti pas gydytoją. Be to, taip galima lengviau registruotis dėl paslaugų, kai reikia elektroninio siuntimo, o tėvai gali lengvai ir patogiai registruoti savo vaikus į sveikatos priežiūros specialistų konsultacijas.

Sistema pati primena žmogui apie artėjantį apsilankymą pas gydytoją, tad jei į konsultaciją atvykstama paskirtu laiku, gydymo įstaigos gali aptarnauti daugiau pacientų, o pacientai išvengia laukimo eilių.

Kilus klausimų dėl IPR IS naudojimo, galima kreiptis į e.sveikatos Pagalbos tarnybą tel. 8 5 236 4577 arba el. paštu e.sveikata@registrucentras.lt.